UKRAINA

Wyjazdy wypoczynkowe nie muszą się ograniczać tylko do morza i gór czy miejsc, które nie kryją już dla nas żadnych tajemnic. Ukraina obfitująca w długą historię i tradycje pełni region posiadający liczne zabytki, w postaci fortów, pałaców, zamków istniejących już od czasów średniowiecza. Staranna pielęgnacja pamięci o dziejach dawnych Kozaków, wielu odwiedzającym poznać te niezwykłe wydarzenia bliżej, niż tylko z kart podręcznika od historii. To szansa, aby poznać miejsca, które odcisnęły piętno na dzisiejszym wizerunku i obrazie Ukrainy, stanowiącego godnego sprzymierzeńca polskiego narodu.

Poznaj dzieje dawnych Kozaków, poprzez wyjazd na Ukrainę

Wielu nie zdaje sobie sprawy jak bardzo zróżnicowany i malowniczy obszar pełni Ukraina. To kraj, który pod wieloma względami jest bardzo podobny do Polski, ale wyróżnia go odmienny język i wręcz niezliczone zabytki historyczne. W głąb terytorium tego kraju będziesz mógł zobaczyć niezwykłe krajobrazy ukraińskiej ziemi, które możesz poznać dzięki bogatym ofertom wycieczek. Ukraina będąca naszym wschodnim sąsiadem posiada warty odwiedzenia Lwów, miasto, które odcisnęło piętno na polskiej historii. Możliwości poznania tego kraju jest wiele jak choćby przez podążanie szlakiem wybitnej powieści Henryka Sienkiewicza „Ogniem i mieczem.” Koneserzy i wielbiciele wina z pewnością docenią opcję wycieczki do Mołdawii, skrywającej jej szeroki dobytek. W Kiszyniowie obchodzone święto wina obejmuje liczne degustacje i miliony butelek. Wyjazd na Ukrainę to obszar, który zaspokoi Twoją ciekawość i otworzy oczy na nowe, nieznane Tobie regiony.

 

 

twierdza w Kamieńcu Podolskim

SYLWESTRY NA UKRAINIE

SZLAKIEM BOHATERÓW TRYLOGII

LWÓW-ZBARAŻ-SKAŁA PODOLSKA-KAMIENIEC PODOLSKI-CHOCIM-BUCZACZ-BRZEŻANY-ROHATYŃ-LWÓW

SŁOŃCE ODESSY, STEPY AKERMANU I WINO BESARABII

ŁÓDŹ TARNOPOL HUMAŃ ODESSA ZATOKA BIAŁOGRÓD NA DNIESTREM SZABO IZMAIŁ WILKOWO KAMIENIEC PODOLSKI CHOCIM ZBARAŻ TARNOPOL ŁÓDŹ

NIE TYLKO WE LWOWIE

LWÓW - ŻÓŁKIEW

HUCULSZCZYZNA I ZAKARPACIE

PRZEMYŚL-DROHOBYCZ-IVANO-FRANKIWSK (STANISŁAWÓW)-KOŁOMYJA-TATARÓW

-NADWÓRNA-JAREMCZE-WORCHOTA-MUKACZEWO-UZGOROD-PRESZÓW-BARDEJÓW