Telefon+48 42 6306070
tel/fax +48 42 6306800
tel. kom. +48 577 059 933
Szanowni klienci, biuro jest już czynne! Zapraszamy pon-pt: 10:00-16:00
wycieczki do Wiednia

AGENCJA TURYSTYCZNA

wczasy w Czarnogórze

WCZASY

WYCIECZKI

KONFERENCJE, INCENTIVE

Kategoria: KOLONIE, OBOZY | Dojazd: dojazd własny, autokar | Zakwaterowanie: OKS ZACISZE

SPAŁA. KOLONIE DLA MILUSIŃSKICH

SPALA.JPG

SpałaBAŚNIOWE SADY KLEMENSA,  BAŁTÓW, WARSZTAT PŁYWACKI, TERMY UNIEJÓW, SZKOŁA PRZETRWANIA, ZOO SAFARIKOLONIE DLA DZIECI  W POLSCE ZGODNE Z WYTYCZNYMI GIS, MZ , MEN

Kolonia 6-12 lat

Wyżywienie: 4 x dziennie

REZERWUJ

tel. 577 059 933 lub 782 651 736

wilejka@wilejka.pl zgierz@wilejka.infoSPAŁA – kurort carów i prezydentów, znana miejscowość wypoczynkowa w centralnej Polsce nad rzeką Pilicą, na terenie dawnej Puszczy Pilickiej, obecnie Spalskiego Parku Krajobrazowego. Posiada dobre warunki klimatyczne, dawniej letnia rezydencja prezydentów Polski. ok. 100 km od Warszawy i ok. 60 km od  Łodzi, ok. 80  km od Kielc, ok. 200 od Krakowa i Katowic.

Kolonie szczególnie polecane dla dzieci młodszych. Zapewniamy sympatyczną, opiekuńczą kadrę, która nie tylko interesująco i bezpiecznie zorganizuje codzienne zajęcia ale również pomoże ułożyć rzeczy, wysłucha. Podczas pobytu dzieci zwiedzają wiele ciekawych miejsc, poszerzają swoją wiedzę, uczą się samodzielności:

ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy „ZACISZE” (http://www.naturatour.pl/strona/osrodek/9/Spa%C5%82a+Zacisze) ,  usytuowany w otoczeniu zieleni, Pokoje 2,3-osobowe

z łazienkami, telewizorami, lodówką. Ośrodek dysponuje: boiskiem sportowym, placem zabaw, ogrodem do grillowania, stołem do pimg-ponga i bilardowym, rowerami, jadalnią, salami konferencyjnymi ze sprzętem multimedialnym, kawiarnią, jacuzzi, pokojem zabaw. Teren ośrodka ogrodzony i monitorowany, Około 1 km od ośrodka ‘Zacisze” płynie rzeka Pilica

z piaszczystą plażą.

 

WYŻYWIENIE:

w stołówce ośrodka: 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek); pierwsze świadczenie: obiad w pierwszym dniu turnusu, ostatnie świadczenie: obiad w ostatnim dniu turnusuPROGRAM :

 1. Super wycieczka do Park of Poland czyli szaleństwo w otwartym w 2020 r. największym zadaszonym Parku Wodnym w Europie -Suntago Wodny Świat (www.parkofpoland.com), położonym miedzy Warszawą a Łodzią, , ok. 80 km od Spały.
  To prawdziwe miasteczko rozrywki i tropikalna wyspa. Znacie Tropical Islands pod Berlinem ? To coś w tym stylu. Na terenie Suntago znajdują się trzy strefy tematyczne -  Jamango Wodna Dżungla , Relax Suntago , Saunaria Suntago
  a w nich m.in. 32 zjeżdżalnie wodne, basen z falami, relax z tzw. dziką rzeką, wodny plac zabaw, maszyna Surf-Air, która umożliwia naukę surfowanie pod dachem, 3 baseny solankowe Dead Sea, 5 basenów witalnych, wypełnionych wodą z minerałami.
  Jamango - Jedyna w swoim rodzaju wodna dżungla pełna atrakcji i niespodzianek na światowym poziomie Aż 32 różne zjeżdżalnie to gwarancja niezapomnianych wrażeń! Odważysz się na zjazd najdłuższą - 320 metrową zjeżdżalnią ? To tak jakby sunąć w dół z wysokości wieży Eiffla. Tropikalny, termalny a może gigantyczny basen z falą? Aż 18 różnych basenów o powierzchni 3500 metrów kw. dostarczy wrażeń każdemu miłośnikowi wodnej zabawy! A to wszystko w otoczeniu 700 palm przywiezionych z egzotycznych zakątków świata.


2. Wycieczka autokarowa do Bajkowych Sadów Klemensa. Na uczestników czeka super zabawa w następujących strefach:
- Tęczowa Kraina z kurtynami wodnymi
- Strefa miękkich lotów czyli zabawa na dmuchańcach
- Gorące piaski - gigantyczna piaskownica przypominająca pustynię na której można budować zamki, ścigać się z górki
- Leśny tor przeszkód
- przejazd beczkowozem
- Gra terenowa "Turlaj owoce”
- Zaczarowany zakątek
- Brzozowy labirynt
- Hop, hop do góry z trzema trampolinami
- Strachowisko


3. Zwiedzanie VII Dywizjonu Lotniczego, przeznaczonego do wsparcia ogniowego, desantowania, transportu powietrznego oraz zabezpieczenia pododdziałów szturmowych kawalerii powietrznej na polu walki lub zwiedzanie kompleksu bunkrów w Konewce


4. Przygoda z tańcem czyli ZUMBA Kids-Kids Jr - opanowała już cały świat. To genialne połączenie tańców latynoamerykańskich, elementów fitness oraz zabawy, poprawiają sylwetkę, kondycję, wprawiają w dobre samopoczucie. Kroki nie są skomplikowane i każdy dobrze się bawi - bo o to chodzi - o dobrą zabawę bez przymusu ćwiczeń. dodatkowo trener przekaże wiedzę na temat ruchu i zdrowego odżywiania. w turnusie, zajęcia pod okiem profesjonalnego instruktora.
5. Zajęcia na basenie Centralnego Ośrodka Sportu,
6. Wizyta na pirackim statku - piracka przygoda - zabawy w wodzie, szukanie ukrytego skarbu przy pomocy pirackiej mapy sprzed lat.
7. Festiwal Talentów.
8. Zaczarowany Las - wyprawa po kwiat paproci oraz wiele zabaw z Królewną Śnieżką, Kopciuszkiem, Kubusiem Puchatkiem.
9, Indiańska Wioska - jak zbudować wigwam, wybór Wodza Wioski, najpiękniejszej Indianki, Najśmieszniejszego Indianina.
10. Bajkowy Dzień (prezentacja bajek).
11. Dzień w Dżungli - wycieczka do lasu, wybór Mistrza lasu, konkurs -Jak się czesał Tarzan i Jane”, polowanie na tygrysa - podchody.
12. Dzień dobrego humoru - konkurs na najzabawniejsze historyjki, wierszyki, rysowanie karykatur.
13. Dzień sportu "na wesoło”.
14. Szkoła dobrych manier
15. Festiwal Talentów
16. Zajęcia plastyczne, wycieczki piesze , gry, konkursy, ogniska, dyskoteki.

Podczas kolonii dzieci zdobywają różne stopnie np. wodnik, botanik, podróżnik oraz odznaki i tytuły np. Złoty Mikrofon (dla najlepszego śpiewaka), Pomysłowy Dobromir (za pomysłowość i twórcze rozwiązywanie problemów), Niewidzialnej Ręki (dla kolonisty, który często bezinteresownie pomagał innym) itp.

PROGRAM FAKULTATYWNY

PROFILE dodatkowo płatne:  (realizowane przy min. 15 uczestnikach):

Poczuj się jak ryba w wodzie! - warsztat pływacki nauka pływania - 8 zajęć po 45 min. lekcji z nauki i doskonalenia pływania – 140 zł.

Szkoła Przetrwania - Aktywna Nauka  cena 50 zł. Program szkoły przetrwania jest podzielony na kilka boków, a w każdym z nich jest cząstka przedmiotów ze szkoły pod postacią survivalu:

- Ogień - metody rozpalania, dobór podpałki, palenisko,

- Woda - ocena czystości, naturalne wskaźniki czystości wód,

- Obóz - dobór miejsca, wykonanie konstrukcji – opis

- Nawigacja - czytanie map, obsługa kompasu i mapy, odnajdywanie położenia, wyznaczanie azymutu, układanie trasy,

- Sygnalizacja ratunkowa- paleniska sygnalizacyjne, panel naziemnie, sygnalizacja nocna/dzienna.    

- zasady postępowania w przypadku zgubienia: S.T.O.P. PLAN

Zajęcia prowadzi wyspecjalizowana kadra instruktorów survivalu. Uczestnik zajęć powinien zabrać ze sobą plecak, sportowe ubranie, buty za kostkę.

Zajęcia z Adrenaliną w tle – wizyta w Parku Linowym Adrenalina w Spale, beztroska, bezpieczna zabawa zajęcia dostosowane do wieku uczestników, pokonanie szeregu przeszkód: mostów, kładek huśtawek itp., to system przeszkód linowych i  platform, uczestnicy wyposażeni są w profesjonalny sprzęt asekuracyjny, czas zajęć  ok. 4 godzin, cena 30 zł.

wycieczka autokarowa do Bałtowskiego Parku Jurajskiego (www.juraparkbaltow.pl): zwiedzanie Jura Parku – podróż w czasie przez okresy geologiczne, obejrzenie rekonstrukcji, dinozaurów, zwiedzanie Zwierzyńca Bałtowskiego, przejażdżka amerykańskim schoolbusem, możliwość, spotkania „oko w oko” ze zwierzętami żyjącymi w Afryce, Ameryce, Australii, Eurazji, wizyta w prehistorycznym Oceanarium a następnie w Sabatówce i w  parku Polska w Miniaturze., cena 150 złTRANSPORTa)        trasa główna autokar lub bus: z Warszawy + 80 zł, z Łodzi + 80 zł,

b)       przejazdy antenowe: z Lublin + 150 zł, z Kielce + 150 zł.  Katowice i Kraków  + 150 zł. Wyjazdy realizowane przy min. 7 uczestnikach. Dojazdy antenowe mogą odbywać się  innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie (antena mikrobusem, PKP – rezerwacja miejsc siedzących pod opieką wychowawcy - konwojenta).

c)        Dojazd własny: przyjazd uczestnika z rodzicami do ośrodka na godz. 13.00, odbiór uczestnika w ostatnim dniu ok. 12.00

miejsce

adres

wyjazd

powrót

cena

Dojazd własny

Spała, ul. Piłsudskiego 20, 97-215 Inowłódz

13:00

12:00

0,00 zł.

Katowice

godzina i miejsce do potwierdzenia na ok. 7 dni przed wyjazdem

00:00

00:00

150,00 zł.

Kielce

godzina i miejsce do potwierdzenia na ok. 7 dni przed wyjazdem

00:00

00:00

150,00 zł.

Kraków

godzina i miejsce do potwierdzenia na ok. 7 dni przed wyjazdem

00:00

00:00

150,00 zł.

Lublin

godzina i miejsce do potwierdzenia na ok. 7 dni przed wyjazdem

00:00

00:00

150,00 zł.

Łódź

Manufaktura

00:00

00:00

80,00 zł.

Warszawa

ul. Niemcewicza 17

00:00

00:00

80,00 złINFORMACJE DODATKOWE

Należy ze sobą zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną.

Profile realizowane przy min. 15 uczestnikach. Aktualne godziny zbiórek dostępne na 5 dni przed wyjazdem.CENA OBEJMUJE

 • zakwaterowanie:

 • wyżywienie 4 x dziennie

 • realizację programu

 • opiekę pedagogiczną

 • doraźną opiekę pielęgniarską

 • ubezpieczenie AXA S.A. (NNW – 5000 zł)

 • składkę TFG - 0 zł.CENA NIE OBEJMUJE:

 • dopłat do transportu z poszczególnych miast

 • opłat za imprezy fakultatywne i profile dodatkowe

 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji + 2,5 % ceny imprezy.

Komunikat w sprawie wyjazdów młodzieżowych w związku z Covid - 19 "Wakacje odbędą się": Nowe wytyczne w sprawie organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży

Drodzy Klienci.

W związku z opublikowaniem w dniu 29.05.2020 wytycznych GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży podjeliśmy następujące działania:

 • dostosowaliśmy nasze oferty do nowych wytycznych: to jest: program, zakwaterowanie, transport oraz procedury postępowania.

 • na naszej stronie internetowej znajduje się tylko oferta kolonii i obozów młodzieżowych zgodnych z wytycznymi.

 • wszystkie obecnie proponowane terminy są przyjęte do realizacji.

 • ostateczne potwierdzenie każdego terminu nastąpi 21 dni przed rozpoczęciem turnusu.

 • zmieniliśmy również termin wymaganych dopłat z 30 na 14 dni przed imprezą tak aby Klienci dopłacali tylko na imprezy ostatecznie potwierdzone.

 • Klienci  zobowiązani są ·do podpisania dodatkowego regulaminu zawierającego zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan zagrożenia epidemicznego oraz podpisania dodatkowych oświadczeń i dołączenie ich do karty kwalifikacyjnej- wszystkie wymagane dokumenty należy przekazać wychowawcom / konwojentom na iejscu zbiórki

TERMINY I CENY:SPAŁA – KOLONIA 6-12 LAT

Polska

Wyżywienie: 4 x dziennie

symbol

termin

Cena

HA/ WILEJKA

01.07 - 11.07  (11d)

1650 zł

11.07 - 21.07  (11d)

1650 zł

21.07 - 31.07 (11d)

1650 zł

01.08 - 11.08   (11d)

1650 zł

11.08 - 21.08  (11d)

1650 złW celu ustalenia dostępności miejsc i aktualnej ceny należy skontaktować się z naszymi konsultantami.

Agencja Turystyczna WILEJKA Wojciech M. Leszek
90 - 269 Łódź ul. Piotrkowska 20
tel. kom. +48 577 059 933
tel. +48 42 630 68 00 tel. +48 42 630 60 70 wilejka@wilejka.pl

FILIA:

95-100 Zgierz, Plac Kilińskiego /inf. turystyczna/

tel. +48 782 651 736 zgierz@wilejka.info

W celu rezerwacji wycieczki proszę podać: • DANE OSOBOWE (Imiona i Nazwisko, datę urodzenia),

 • DANE TELEADRESOWE ( adres do korespondenci wraz z kodem pocztowym, nr telefonu) uczestników

 • TERMIN I MIEJSCE WYJAZDU.

Nasi konsultanci przygotują umowę i skontaktują się z Państwem w celu omówienia szczegółów.UWAGA!

Do każdej przedstawionej oferty można dokupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.

AT WILEJKA Wojciech Leszek

Bank: PKO BP 19 1440 1231 0000 0000 0427 8445
wilejka@wilejka.pl zgierz@wilejka.info
www.wilejka.pl

Oferta zamieszczona na stronie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych
Zapisz się do newslettera

 
Zapisz Wypisz