Infolinia:0 801 506 800
Telefon+48 42 6306070
tel/fax +48 42 6306800
pon-pt: 10-18 cały rok
sob 10–14
(od 1 marca do 30 września)
wycieczki do Wiednia

AGENCJA TURYSTYCZNA

wczasy w Czarnogórze

WCZASY

WYCIECZKI

KONFERENCJE, INCENTIVE

Kategoria: Wycieczki AKTUALNOŚCI - LAST MINUTE - Bułgaria | Dojazd: | Zakwaterowanie:

BUŁGARIA-Sloneczny Brzeg


WCZASY W BUŁGARII

24.08.-01.09.2019SŁONECZNY BRZEG :

Największy kurort w Bułgarii, położony w spokojnej zatoce, 40 km na północy od Burgas. Wspaniałe warunki klimatyczne, piaszczysta piękna plaża (8 km długości i 150 m szerokości), różnorodna i bogata baza sportowa oraz liczne bary, tawerny, restauracje, dyskoteki i night cluby, zapewniają udany wypoczynek nawet najbardziej wymagającym gościom. Dodatkową atrakcją jest położony w pobliżu kompleksu Neseber - urocze miasto-zabytek, słynący ze swych średniowiecznych cerkwi i niepowtarzalnej atmosfery wąskich uliczek i zaułków. Zakwaterowanie hotel *** w Słonecznym Brzegu, do 400 m od plaży


Dzień 1 Wyjazd z Brzezin we wczesnych godzinach porannych, Przejazd na nocleg do Suboticy w Serbii, obiadokolacja i nocleg.


Dzień 2 Śniadanie, wyjazd do Belgradu – spacer po mieście - Terazije, Plac Republiki, Muzeum Narodowe, Teatr Narodowy, Plac Studentów, twierdza i park Kalemegdan, deptak ul. Knez Mihajla, Cerkiew Soborna Prawosławna, Pałac Patriarchy. Nocny przejazd do Bułgarii, na trasie obiadokolacja,


Dzień 3 Rano przyjazd do Słonecznego Brzegu, śniadanie, zakwaterowanie w hotelu od godz. 14:00. Obiad, kolacja, nocleg.


Dzień 3 - 6 Wypoczynek w Słonecznym Brzegu, wycieczki:

Neseber - miasto-muzeum, od 1983 roku wpisane na listę UNESCO. Unikatowe cerkwie, starożytne mury obronne, ciekawa architektura, wąskie, brukowane uliczki, nastrojowe kafejki nad brzegiem morza tworzą niepowtarzalną atmosferę miasteczka.

Sozopol i Ropotamo - Sozopol – jedna z najstarszych greckich kolonii w basenie Morza Czarnego, założonej pod nazwą Apollonia w VI wieku p.n.e. Zwiedzanie urokliwej starówki z wizytą w muzeum, Park Narodowy i rejs statkiem po rzece Ropotamo. Poza chronionymi gatunkami roślin i zwierząt można tu zobaczyć wspaniałe formacje skalne.

W czasie wypoczynku codziennie: śniadanie, obiad, kolacja


Dzień 7 Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Sofii – zwiedzanie stolicy i zarazem największego miasta Bułgarii. Słynie ona z zabytków sięgających starożytności, zwiedzanie: Cerkiew Bojańska, Cerkiew św. Niedzieli, rotunda św. Jerzego, zabytkowe tureckie łaźnie, obiadokolacja, nocleg w Jagodinie w Serbii.


Dzień 8 Śniadanie, wyjazd w dalszą podróż, na trasie zwiedzanie klasztoru Manasija jeden z najstarszych klasztorów w Serbii oraz twierdzy w Smederevie - największej twierdzy średniowiecznej na Bałkanach, twierdza została zbudowana w 1428r (przy ujściu rzeczki Jezava do Dunaju) przez serbskiego despotę Djuradja Brankovicia, obiadokolacja na trasie w okolicy Suboticy, podróż do Polski.


Dzień 9 Powrót do Brzezin w godzinach rannych .Cena obejmuje:

  • przejazd autokarem, opłaty drogowe i parkingowe,

  • 2 noclegi tranzytowe w hotelach turystycznych – pokoje 2,3,4,- osobowe z łazienkami,

  • w czasie przejazdu do /z Bułgarii 4 obiadokolacje, 3 śniadania

  • 4 noclegi w Słonecznym Brzegu w hotelu ***, apartamenty 2, 3 pokojowe, z łazienkami wg opisu, wyżywienie w czasie pobytu – śniadania, obiady i kolacje

  • opieka pilota na całą trasę i na miejscu,

  • ubezpieczenie NNW i KL Cena za osobę:Grupa 45 osobowa 1890 zl + 10 zł na fundusz gwarancyjny


Dodatkowo płatne: wycieczka do Neseberu- statek w jedną stronę, bilety wstępu do Manasija i Smedereveo, lokalnych przewodników Belgrad i Sofia.


Zaliczka 30% do 15 marca, pełna wpłata na 2 miesiące przed wyjazdem
Zapisz się do newslettera

 
Zapisz Wypisz